Препарат від гельмінтів

Ответить
Аватара пользователя
Арнольд Шварцнегер
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 24 ноя 2020, 00:08

Препарат від гельмінтів

Сообщение Арнольд Шварцнегер » 24 янв 2023, 01:00

Привіт. Чи давали ви своїм дітям препарати від гельмінтів? І чи вважаєте за необхідне давати періодично дітям такі ліки? Бо читаю відгуки, не можу зрозуміти…чи варто взагалі...

Аватара пользователя
зебра
Сообщения: 267
Зарегистрирован: 23 ноя 2020, 14:13

Препарат від гельмінтів

Сообщение зебра » 24 янв 2023, 01:05

Добрий день. Особисто я схиляюсь до такої думки, що не потрібно. Нам наш лікар сказав, що не варто давати просто профілактично ліки від глистів. Але коли є відповідні симптоми - тоді вже інша справа.

Аватара пользователя
Арнольд Шварцнегер
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 24 ноя 2020, 00:08

Препарат від гельмінтів

Сообщение Арнольд Шварцнегер » 24 янв 2023, 01:09

зебра писал(а):
24 янв 2023, 01:05
Добрий день. Особисто я схиляюсь до такої думки, що не потрібно. Нам наш лікар сказав, що не варто давати просто профілактично ліки від глистів. Але коли є відповідні симптоми - тоді вже інша справа.
Погоджуюсь, що при відсутності симптомів може й не варто. Але у нас є деякі підозри щодо симптоматики… Але знаю, що деякі дають і профілатично, та ще й доводять, що потрібно давати.

Аватара пользователя
дарИна
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 02 дек 2020, 22:55

Препарат від гельмінтів

Сообщение дарИна » 24 янв 2023, 01:14

Доброго дня. Ви знаєте, протигельмінтні препарати - це не вітамінки, а серйозні ліки, які можуть наносити шкоду організму та важливим бактеріям, які мають бути в організмі. Я не противник препаратів від глистів , але вживати їх треба обережно і лише за призначенням кваліфікованого лікаря. Недавно моя сестра давала своїй дитині Пірантел. Це сироп, спецальний для дітей. Його радила їм лікарка, тому вони давали. В даному випадку, були симптоми.
Изображение

Ответить