Як оформити опікунство

Ответить
Аватара пользователя
дарИна
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 02 дек 2020, 22:55

Як оформити опікунство

Сообщение дарИна » 02 май 2023, 14:50

Доброго дня! Я хотіла б дізнатися, як оформити опікунство. Мій брат недавно помер і залишив двох неповнолітніх дітей, і я хочу допомогти їм з усіх можливих способів.

Аватара пользователя
Арнольд Шварцнегер
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 24 ноя 2020, 00:08

Як оформити опікунство

Сообщение Арнольд Шварцнегер » 02 май 2023, 14:54

Доброго дня! Ви можете звернутися до суду з заявою про отримання опіки над вашими племінниками. Для цього вам потрібно зібрати документи, що підтверджують ваше співвідношення з дітьми та вашу здатність бути опікуном. Після розгляду заяви та документів, суд прийме рішення про призначення вас опікуном.

Аватара пользователя
дарИна
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 02 дек 2020, 22:55

Як оформити опікунство

Сообщение дарИна » 02 май 2023, 14:59

Арнольд Шварцнегер писал(а):
02 май 2023, 14:54
Доброго дня! Ви можете звернутися до суду з заявою про отримання опіки над вашими племінниками. Для цього вам потрібно зібрати документи, що підтверджують ваше співвідношення з дітьми та вашу здатність бути опікуном. Після розгляду заяви та документів, суд прийме рішення про призначення вас опікуном.
Дякую за відповідь. Але які саме документи потрібно зібрати? Чи може бути якесь спеціальне дозвілля або кваліфікація, що мені потрібно мати?

Аватара пользователя
зебра
Сообщения: 267
Зарегистрирован: 23 ноя 2020, 14:13

Як оформити опікунство

Сообщение зебра » 02 май 2023, 15:09

Добрий день. Загалом, для отримання опіки над дітьми вам потрібно зібрати документи, які підтверджують вашу рідність з дітьми (наприклад, свідоцтва про народження) та вашу здатність бути опікуном (наприклад, довідки про дохід, медичні довідки тощо). Я можу порекомендувати вам використати онлайн додаток "Консультант", який допоможе вам зрозуміти, які саме документи https://consultant.net.ua/statti/kak-of ... d-rebenkom вам потрібно зібрати для опікунства.
Цей додаток містить інформацію про всі правові норми та процедури, які пов'язані з опікою над неповнолітніми дітьми. Ви також можете скористатися допомогою адвоката або нотаріуса, які допоможуть вам зібрати всі необхідні документи.
Изображение

Ответить