Чим можна швидко збити температуру?

Ответить
Аватара пользователя
зебра
Сообщения: 267
Зарегистрирован: 23 ноя 2020, 14:13

Чим можна швидко збити температуру?

Сообщение зебра » 29 янв 2022, 02:45

Привіт усім. Скажіть, чим можна швидко збити температуру. У дорослого. Батя щось захворів. Застуда. А температура висока. Треба було його сьогодні до лікаря повести, але він не захотів. А тепер вихідний, и що робити, я не знаю.

Аватара пользователя
дарИна
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 02 дек 2020, 22:55

Чим можна швидко збити температуру?

Сообщение дарИна » 29 янв 2022, 02:49

А ви взаагаалі впевнені, що це саме застуда. А не грип. чи короновірус. Вам до лікаря треба. У субботу у кожній поліклініці, особливо зараз, завжди є черговий терапевт. От і йдіть до нього. Нехай хоч послухає.

Аватара пользователя
зебра
Сообщения: 267
Зарегистрирован: 23 ноя 2020, 14:13

Чим можна швидко збити температуру?

Сообщение зебра » 29 янв 2022, 02:51

Дякую. Я не знав, що у суботу поліклінка працює. Завтра спробуж вмовити батька. Але треба зараз йому щось даати, щоб температура спала. Літні людити погано сприймають температуру.

Аватара пользователя
Арнольд Шварцнегер
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 24 ноя 2020, 00:08

Чим можна швидко збити температуру?

Сообщение Арнольд Шварцнегер » 29 янв 2022, 02:59

зебра писал(а):
29 янв 2022, 02:45
Привіт усім. Скажіть, чим можна швидко збити температуру. У дорослого. Батя щось захворів. Застуда. А температура висока. Треба було його сьогодні до лікаря повести, але він не захотів. А тепер вихідний, и що робити, я не знаю.
Застуда, грип, чи коронавірус - це все вірусні захворювання. А при вірусних захворюваннях найліпше температуру знижує саме парацетамол. Тому що у кожних ліків від температури свій механізм дії.
Так що можете або самі купити, або замовити ось такий парацетамол https://apteka-ds.com.ua/product/parats ... -000024172 Він й коштує недорого - біля сімнадцяти гривень.
Але якщо температура все таки буде - треба викликати швидку. Вони звичайно колють так звану літичну суміш від температури. Вдома таке, якщо ти не медик, ти не зробиш.

Изображение

Ответить