Вибір електроскутера

Ответить
Аватара пользователя
Afina
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 05 янв 2021, 20:56

Вибір електроскутера

Сообщение Afina » 17 сен 2022, 13:35

Всім привіт, народ, хочу купити електроскутер для батька, для того щоб трохи спростити йому життя і для вирішення його побутових проблем. Хто може допомогти в виборі цього транспорту, по яким параметрам треба робити вибір? Де краще придбати електроскутер по приємній ціні в Україні?

Аватара пользователя
DmitriySharov
Сообщения: 130
Зарегистрирован: 21 дек 2020, 00:24

Вибір електроскутера

Сообщение DmitriySharov » 17 сен 2022, 13:39

Я бачу що зараз багато людей переходять на такий єлектротранспорт, тому що він зручний, екологічний, економічний,а при теперішніх цінах на паливо дуже актуальні

Аватара пользователя
Filimon Fritov
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 07 фев 2021, 13:34

Вибір електроскутера

Сообщение Filimon Fritov » 17 сен 2022, 13:43

А чому саме вирішили придбати електрскутер для батька, я багато людей похилого віку зустрічаю на дорогах на електровелосипеді, цей транспорт буде більш зручним та звичним

Аватара пользователя
Lykava Lava
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 09 ноя 2020, 11:20

Вибір електроскутера

Сообщение Lykava Lava » 17 сен 2022, 13:47

При теперішніх цінах на пальне думаю скоро всі будуть їздити на електроскутерах та інших видах електротранспорту. Насамперед, щоб зробити правильний вибір і не помилитися, треба поставити собі декілька питань, по-перше, по яких дорогах ваш батько найчастіше буде їздити, та на яку відстань? Від цього залежить якого об'єма брати акумулятор та потужність двигуна. Також не раджу купувати електроскутер не відомих виробників, тому що це ризик отримати техніку не дуже гарної якості. Подивіться ту електроскутери https://am.ua/uk/elektrobayki-elektroskutery/

Ответить